ШАГ літній табір

7 клас Твір

Физика 7 класс.

Учебник для общеобразовательных школ на русском языке.

Я досліджую світ 1 клас

Большакова І. О. Б79 Я досліджую світ : підруч. інтегр. курсу для 1 кл. закл. загал, серед, освіти (у 2-х ч.) : Ч. 1 / 1. О. Большакова, М. С. Пристінська. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 80 с. : іл.

Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання

УДК 796.032.2(031) ББК 75.4я 2 Б 90 М. М. Булатова Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях друге видання Міжнародний олімпійський комітет Національний олімпійський комітет України М. М. Булатова Б 90 Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання. — К.: Олімпійська література, 2011. — 400 с.: іл. ISBN 978-966-8708-14-5 Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей. Книга складається із п’яти частин. Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції. У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії, структуру Міжнародної олімпійської системи. Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним спортсменам — чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі. Для дітей та молоді, фахівців галузі фізичного виховання і спорту та освіти, широкого загалу читачів, які цікавляться історією і сьогоденням олімпійського руху. ISBN 978-966-8708-14-5 © Булатова М. М.