Розв'язування задач на відсотки за допомогою пропорцій

Школьная литература

Познайомитися з різними видами задач на відсотки, які розв'язуються за допомогою пропорцій.
Перевірити вміння учнів застосувати набуті знання у нестандартній ситуації
Показати можливість застосування математичного апарату до розв'язування різноманітних прикладних задач
Розвинути увагу, логічне мислення, самооцінку учнів.

Жизнь замечательных людей. часть 17

Жан Жорес (Николай Молчанов) Ермак (Руслан Скрынников) Ельцин (Борис Минаев) Елизавета Петровна (Евгений Анисимов) Екатерина I (Николай Павленко) Еврипид [с иллюстр.] (Татьяна Гончарова) Евграф Федоров (Яков Кумок) Дюрер (Станислав Зарницкий) Дюрер (Марсель Брион) Дюбуа (Р. Иванов) Дыбенко (Иван Жигалов)

План роботи ІБМЦ на 2013-2014 навчальний рік

Надаємо можливість ознайомитися з планом роботи інформаційно-бібліотечного медіа центру на 2013-2014 навчальний рік.

Географія 10 (рівень стандарту)

Географія 10 клас КЗ "Технічний ліцей" КМР ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!!!!!!!