Вступ до школи

До навчального закладу зараховуються діти віком 6 років (з огляду на індивідуальні особливості кожної конкретної дитини), в групи дошкільного виховання – віком 3,5-6 років, після співбесіди та ознайомлення з документами дитини.

Важливе значення має свідомий та добровільний вибір батьками навчального закладу вальдорфського спрямування, що зазначаються ними у письмовій заяві. Зарахування дітей здійснюється наказом адміністрації навчального закладу на підставі висновків Приймальної комісії та заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

Приймальна комісія призначається адміністративно-педагогічною колегією навчального закладу. До її складу входять шкільний лікар, представники від педагогів та адміністрації.

(Статут КЗО «Дніпропетровська вальдорфська середня загальноосвітня школа»,  ІІ Організація навчально-виховного процесу. П. 2.5, 2.6).