Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті нашого навчального закладу!!

НАШ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ОНОВЛЕНО,

ЙОГО НОВА АДРЕСА: http://waldorf-nvk.dp.sch.in.ua

БУДЕМО РАДІ РАДІ БАЧИТИ ВАС НА ОНОВЛЕНОМУ ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ.

Школа входить в експеримент всеукраїнського рівня з проблеми:

"Інтеграція педагогічної системи "Вальдорфська школа" в освітній простір України"

Керівництво здійснюється педагогічною колегією та виконавчим директором Самойловим Вячеславом Васильовичем.

Педагогічну діяльність визначає педагогічна колегія та директор, які керуються чинним законодавством та особистою компетенцією і відповідають за організацію, управління і виконання педагогічної роботи в навчальному закладі.

Школа відкрита в 1995 році у складі 1-11 класів.

У навчальному закладі навчається 343 учнів та виховується 50 дітей в підготовчих класах.

В 2016 році нашу школу згідно рішення Дніпропетровської міської ради перепрофілювали в комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс "Дніпропетровска вальдорфска школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Дніпропетровської міської ради.

Вчителі мають вищу педагогічну освіту державних закладів та спеціальну підготовку на міжнародних 3-річних семінарах з вальдорфської педагогіки.

Мета: виховання духовної, внутрішньо вільної людини широкого мислення, яка могла б інтегруватись у світовий простір, реалізувати свої здібності.  Розкрити найпотаємніше в дітях, зміцнити їх життєву силу і наповнити світ джерельцями щастя.

20 вер. 2016
Міжнародна науково-практична конференція «Вальдорфська педагогіка – шлях до самодостатньої особистості»
Запрошуємо до участі у конференції науковців, аспірантів, викладачів вальдорфських навчальних закладів і всіх, кого цікавлять питання становлення та розвитку особистості засобами вальдорфської педагогіки.
23 лют. 2016
До уваги батьків, учнів, громадськості! Важливо!!!
Пам'ятка першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів
5 лют. 2016
Шановні колеги, учні та зацікавлені!
Всеукраїнська акція «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».