20 вер. 2016

Міжнародна науково-практична конференція «Вальдорфська педагогіка – шлях до самодостатньої особистості»

Запрошуємо до участі у конференції науковців, аспірантів, викладачів вальдорфських навчальних закладів і всіх, кого цікавлять питання становлення та розвитку особистості засобами вальдорфської педагогіки.
23 лют. 2016

До уваги батьків, учнів, громадськості! Важливо!!!

Пам'ятка першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів
5 лют. 2016

Шановні колеги, учні та зацікавлені!

Всеукраїнська акція «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».
11 січ. 2016

Зверніть увагу! Учням, батькам, всім зацікавленим!!!

Корисна інформація для вступників. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує на навчання!!!
11 січ. 2016

До уваги батьків, учнів!!!

Інформаційно-консультаційний центр "Liberta" (для осіб, які постраждали від домашнього насильства)
5 січ. 2016

До уваги батьків, учнів!!!

Безоплатна правова допомога від юридичної клініки "ІСТИНА"
15 груд. 2015

"Стоит ли преподавать физику по-другому"

лекция-беседа
7 груд. 2015

Семинар для родителей "Удивительный квартет"

Кто играет главную партию? Темпераменты
2 груд. 2015

1 груд. 2015

До уваги батьків, учнів!!!

Продовжуємо змістове наповнення та тестування сайту