Психологічний супровід родин вимушених переселенців

З метою забезпечення реалізації повного обсягу, передбачених діючим законодавством, прав дітей, які виховуються в сім’ях, що  переселилися до нашого міста з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, та у зв’язку з проведенням Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та навчаються в школі, психологічною службою здійснюється системна робота з надання сім’ям та дітям вказаної категорії комплексу соціальних послуг.

Протягом  2015 – 2016 навчального року в школі будуть охоплені 3 дитини, що виховуються у сім’ях вимушених переселенців, які, з метою подолання складних життєвих обставин надаються інформаційні, педагогічні, соціально-психологічні послуги.

За психологічною допомогою переселенцям можна звертатися на телефон довіри міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером 749-68-06  з 12.00 до 19.00.

Або на сайт Міністерства соціальної політики України.